עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
זהו כל סיפור חיי :-)
איך אומרים ? "הנייר סופג הכל" אז כותבת במטרה לשחרר כאבים שבלב,בתקווה שמתישהו הלב ימצא כבר את השלווה :-)
אז זהו כל סיפור חיי ...........
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
ארכיון

משחררת .

16/04/2014 02:02
זהו כל סיפור חיי :-)
בס"ד

אני רוצה לשחרר צעקות שהשתקתי , דמעות שעצרתי , כאב שהדחקתי , אני רוצה לשחרר דברים שאהבתי כי רק כשהם ישובו אני אדע שהם תמיד היו שלי , אני רוצה לשכוח את הזיכרונות , את כל תקופת הבלהות שעברתי , שלבד נשארתי ושלבן האדם הלא נכון את כולי הקדשתי .
נתתי לב שלם , לב שאוהב ומה שקיבלתי היה רק כאב , לב שבור , לב שלא מאמין , לב שמוגנן עצמו מסביב לחומות , לב שיודע שרק זה שבאמת ירצה ידע לקלף את כל הקליפות , ידע להוריד את כל המסכות ואם כבר בדמעות עסקינני ? אז שיהיו רק משמחות .
כמו שפסח מסמל התחלות חדשות גם אני רוצה בהתחלה חדשה משלי , בה אני האדונית לעצמי , סומכת על בורא עולם שיכוון אותי לכל מה שנועד עבורי .
עשיתי חשבון נפש , דיברתי אל הנשמה שכל כך נפגעה והבנתי בעצם שאני היא האשמה , טעיתי בבחירה , טעיתי בך והיום ? הילדה ההיא שהכרת ? זו התמימה , זו שלכל מילה מאמינה , זו שאוהבת על באמת ? היא כבר התבגרה ומבינה קצת יותר.
שלא תדע כמה לילות בכיתי , כמה בתוך תוכי חיכיתי, כמה שעד לרגע האחרון חיכיתי , כל תקווה שהייתה דאגת לנפץ , לרסק , חשבת רק על עצמך ועל הטוב שלך , אני היום משחררת כל מה שעברתי , מתמודדת עם האמת , זאת שממנה כל כך פחדתי , תמיד עליך גוננתי אפילו שכבר היית רחוק והיום אני מבינה שעשית ממני רק צחוק , התנהגת כמו תינוק בדברים שעשית כמו גבר , ברחת לאיפה שהיה לך נוח , ביטלת אותי ואת הרצונות שלי..... 
אני סולחת לך, אני לא אחת שנוקמת או שנוטרת ובטח שלא מקפידה , ככה שהסר מליבך כל דאגה אני אלמד ואדע להיות מאושרת גם לא איתך !!!
אני היום משחררת את כל מה שפגע ומסתכלת קדימה , גם זה יעבור וגם זו לטובה לעצמי מזכירה וזה מוכיח לי שיש לי עוד הרבה מה לעבור ...
אז לחיי התחלות חדשות ומי ייתן ושתהיינה רק בטוב מלאות :-)
Daniel .
Daniel .
16/04/2014 05:02
מעריצה אותך על ההחלטות האלה.
בהצלחה.
אני יעל
23/05/2014 18:30
את לא אשמה בכלום. האהבה שהיתה- לא התאימה. אבל יש אהבה.
עכשיו הזמן שלך להתבונן, להשתקם, ואחר כך לקום.
ואת תצאי מחוזקת.
מאחותי למדתי חוכמה גדולה:
מה שלא הצליח עכשיו- מוביל אותך מדרגה אחת יותר גבוה, אל הטוב שמחכה לך.
לולו
18/12/2014 20:06
מסכימה עם כ.מעיין .
אל לך להתאבל על משהו שהלך, כי אם הוא הלך יש סיבה למה...
אהבה אמיתית אחרת בוודאי לך מחכה.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: